Halil Hamit Paşa İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
81 İlde Kitap Okuma Etkinliği

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı anısına “Kültürlerarası Diyalog ve Kütüphaneler” teması ile kutlanacak olan 51. Kütüphane Haftası’nın temasına uygun olarak meydanlarda “Kültürlerarası Diyalog” kapsamında “Dünya Barışına” dikkat çekmek için kitap okuduk. Bu yıl 4. sü gerçekleştirdiğimiz geleneksel “81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliğini “KİTAPLA BARIŞIYORUZ” sloganı ile kutladık.

“81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliğinin dördüncüsünü 01 Nisan 2015 Çarşamba Günü saat:12.30-13.00 saatleri arasında Halil Hamit Paşa İl Halk Kütüphanesi önünde gerçekleştirdik. Kamuoyunda kütüphanelere ilişkin olumlu çağrışım oluşturmak; kitap, kütüphane ve okuma kültürü konularında toplumsal algıyı yükseltmek amacıyla herkesi kitap okumaya davet ettik.

“81 İlde Kitap Okuyoruz” Etkinliğimizi Isparta Valisi Vahdettin ÖZKAN’ın eşi Dr. Ruhan ÖZKAN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Servet OLPAK, Halil Hamit Paşa il Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Mehmet Gürdal ve Elele Derneği Başkanı Belediye Meclis Üyesi Canan AYDIN ve Mahalle Anneleri ile birçok kitap severin katılımıyla gerçekleştirdik. 
 
 

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 

7/24
 


İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 2129 kez gösterilmiştir.